Home / Altcoin Haberleri / O Altcoin Zirvede

O Altcoin Zirvede

Altcoin Haberleri – O Altcoin Zirvede Tek Başına: Tüm Gözler Onun Üzerinde… Detaylar haberin devamında…

UYARI: Yatırım tavsiyesi değildir!

Popüler meme kripto para olan Dogecoin, piyasa toparlanmasının ardından değerinin %41’inden fazlasını geri kazandı.

Kripto para piyasasında, pek çok altcoin önemli kazançlar elde etti ve biraz olsun nefes aldı.

Bununla beraber DOGE, son dönemde yaptığı ralli ile ilk 20’deki diğer kripto varlıkların çoğundan daha iyi performans gösterdi.

Dogecoin’in fiyat artışı, Elon Musk’un Twitter’i satın alma duyurusunun hemen ardından geldi ve ralli bu şekilde desteklendi diyebiliriz.

Dogecoin Kazancını Arttırdı

Alınan bilgilere göre, DOGE’nin arka arkaya ikinci gün içinde değer kazandığını gösteriyor. Popüler meme kripto para olan Dogecoin, dünkü yükselişte 0,08423 dolara ulaştı ve yeni bir aylık en yüksek seviyeye yükseldi.

DOGE’nin fiyatı, an itibarıyla bir geri çekilme yaşıyor ancak yine de işlem hacimleri %112,24 oranında artmış durumda.

10,5 milyar dolarlık piyasa değeri ile DOGE, dijital varlık piyasasında ilk 10’da kalmaya devam ediyor. Lider meme coin ayrıca, başardığı son ralli ile beraber ilk 20 içindeki en başarılı kripto varlık oldu diyebiliriz.

Elon Musk Etkisi

DOGE’nin fiyat artışı, Elon Musk’un Twitter’i satın alması ve HQ ziyaretiyle ilgili açıklamalarına bağlanıyor. Elon Musk,Twitter Genel Merkezine giriyorum, şeklinde bir tweet attı ve ayrıca Twitter profiline “Chief Twit” başlığını ekledi.

Twitter’in Pazarlamadan Sorumlu Başkanı Leslie Berland, konuyla alakalı, Hiç merak etmeyin, cuma günü hepiniz kendisinden bizzat haber alacaksınız, şeklinde konuştu.

Elon Musk’un Twitter’i devralmasının yakında sonuçlanacağına dair beklentiler yüksek. Dün destekçilerine Twitter anlaşmasını 28 Ekim Cuma gününe kadar sonuçlandıracağına dair söz verdi. Son rapor, işlemin aynı gün saat 17.00’a kadar tamamlanacağını işaret ediyor.

Elon Musk’un Twitter için erken kripto para birimi planlarının uygulanıp uygulanmayacağı hala belirsizliğini koruyor.

Bununla beraber, duyuru kripto meraklıları arasında heyecan yarattı ve DOGE fiyatlarını son 24 saatte %16 artırdı. Bu artışların Twitter ile ortaklığa atfedilmesi kuvvetle muhtemel.

About iga

Check Also

İran Kripto Para Kullandı

Altcoin Haberleri – İran hükümeti, ilk defa kripto para kullanarak ithalat siparişi verdi! Detaylar haberin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.