Home / Altcoin Haberleri / Büyük Metaverse Coin Ortaklığı

Büyük Metaverse Coin Ortaklığı

Altocin Haberleri – Wideangle ve The Sandbox, Büyük Metaverse Coin Ortaklığını Duyurdular! Detaylar haberin devamında…

Pek çok kripto para projesi için ortaklıklar ve işbirlikleri, ekosistem gelişmesi açısından önem taşıyor. Bu yazımızda, yeni kurdukları ortaklıklarını duyuran iki popüler metaverse coin projesinden bahsedeceğiz.

UYARI: Bu sitede gördüğünüz ya da göreceğiniz hiçbir bilgi, belge veya duyuru; yatırım tavsiyesi değildir!

Wideangle, popüler metaverse coin SAND’ın arkasındaki The Sandbox ile işbirliği yaptıklarını duyurdu!

Merkezi olmayan bir sinema ve dijital içerik deneyimi sunan Wideangle, The Sandbox ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Wideangle’deki içerik üreticileri, içeriklerini The Sandbox’un metaverse platformunda yayınlama şansı bulacak. Bu sayede Wideangle’deki kullanıcılar yeni bir gelir modeline tabi tutulabilecek. Wideangle’nin kurucuları arasında popüler isimlerin olduğunu belirtmekte yarar var.  Bunlara Engin Altan Düzyatan, Birand Tunca ve Umut Tanyolu’nu örnek olarak gösterebiliriz.

Wideangle, yakın zamanda gerçekleşecek olan NFT satışı ile de gündeme gelmeye devam ediyor. Platformun NFT’leri 24 Ekim tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek bir lansmanda satışa sunulacak. Bu sırada The Sandbox’un SAND token’i yüzde 2,3’lük bir düşüş ile 0,74 dolardan el değiştiriyor. Coin, geçtiğimiz günlerde yüzde 5 düştü.

Immutable X ve Mantisco da Ortaklık Kurdu!

Öte yandan Immutable X, yeni bir ortaklıkla gündeme geldi. IMX, Seul merkezli bir Web3 oyun geliştiricisi ve yayıncısı olan Mantisco ile işbirliği yaptı. Ethereum da “Hunter’s Arena: Rebirth” isimli Web3 oyunu oluşturmak için layer-2 çözümü olan Immutable X ile bir ortaklık duyurdu. Web3 oyunlarının hızla artış göstermesi ile Mantisco, Hunter’s Arena’nın Web3 sürümünü şirket içinde geliştiriyor.

About iga

Check Also

İran Kripto Para Kullandı

Altcoin Haberleri – İran hükümeti, ilk defa kripto para kullanarak ithalat siparişi verdi! Detaylar haberin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.