Home / Altcoin Haberleri / Sandbox Nedir

Sandbox Nedir

Altcoin Haberleri – SAND Coin Nedir? SAND Coin Kaç TL? SAND Coin Kaç Dolar? Tüm Detaylar Bu Yazının Devamında…

Bu yazımızda SAND coin’in ne olduğunu, kaç TL ya da kaç Dolar olduğunu anlattık.

UYARI: Bu sitede yer alan hiçbir haber, yazı, bilgi ve tahmin, yatırım tavsiyesi değildir!

 

Sandbox, merkezi olmayan bir sanal oyun dünyasını çalıştıran Ethereum tabanlı bir yazılımdır.

Sandbox, yaratıcıların dünyadaki varlıkları tasarlayabileceği, paylaşabileceği ve satabileceği, merkeziyetsiz, topluluk odaklı bir sanal dünyadır. Sandbox metaverse oyun pazarının dinamiklerini değiştirme ve yaratıcıları kullanıcı tarafından oluşturulan içerik aracılığı ile ürettikleri değer için ödüllendirme amacı güden birkaç blok zinciri tabanlı sanal dünyadan biridir.

SAND Coin Kaç TL?

Güncel kripto para dünyası verilerine göre 1 SAND Coin 23.42 TL’den işlem görüyor. SAND Coin’in fiyatı, son alınan bilgilere göre 10.47% değişim gösterdi.

SAND Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para dünyası verilerine göre 1 SAND Coin, 1.31 $ dolardan işlem görmekte.

Sandbox şu üç üründen oluşmaktadır: 

  • VoxEdit, kullanıcıların diğer ögelerin yanı sıra insanlar, hayvanlar ve araçlar gibi metaverse 3B nesneler oluşturmasına ve canlandırmasına imkan sağlar. Bu nesneler ASSETS diye tabir edilir ve ERC-1155 token standardını kullanır, bu da hem değiştirilebilir hem de değiştirilemez tokenlerin (NFT’ler) tek bir akıllı sözleşme ile basılmasına olanak tanır.
  • Sandbox Marketplace, kullanıcıların ilk önce InterPlanetary File System (IPFS) yükledikten sonra yayınlayıp satabilme imkanına sahip oldukları bir mekandır.
  • Sandbox Game Maker, kullanıcıların ücretsiz olarak 3 boyutlu oyunlar oluşturmasına imkan sağlar.

The Sandbox’a katılım sağlamak için herhangi bir kodlama bilgisi gerekmese de güçlü araç paketi, değerli varlıkları oluşturmayı ve hızla büyüyen çevrimiçi oyunlar ve dünyalar dünyasına dahil etmeyi mümkün kılar.

Sandbox’ta Nasıl Gelir Elde Edilir?

The Sandbox’ta çeşitli yöntemlerle gelir elde edebilirsiniz. VoxEdit ile ASSETS oluşturduktan sonra, bunlarla NFT olarak satış gerçekleştirmek için The Sandbox Marketplace’ye yükleyebilirsiniz. Mesela; avatarlar, motosikletler ve hayvanlar gibi ASSETS, 10 SAND’dan binlerce SAND’a kadar geniş bir fiyat yelpazesine sahip olabilir.

Aynı şekilde, The Sandbox Game Maker ile kendi oyunlarınızı oluşturabilir ve oluşturmuş olduğunuz oyunlardan para kazanabilirsiniz ya da alternatif olarak diğer kullanıcıların oyunlarının bir oyuncusu olarak ödüller kazanabilirsiniz. Ayrıca LAND’ınızı diğer oyunculara kiralayarak ya da değerini artıracak içerikler ile doldurarak LAND’den kazanç sağlayabilirsiniz.

 

About iga

Check Also

Kripto Piyasasını Sarsan Dolandırıcılık

Altcoin Haberleri – Kripto para piyasasını sarsan 568 milyon dolar değerindeki büyük dolandırıcılık! Detaylar haberin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.