Home / Altcoin Haberleri / Lucky Block Coin Nedir

Lucky Block Coin Nedir

Altcoin HaberleriLucky Block Coin Nedir? Lucky Block Coin (LBLOCK) Hakkında Yorumlar ve Luck Block Coin’in Geleceği…

Not: Bu yazıda yer alan bilgilerin hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir!

Lucky Block coin nedir? Lucky Block coin hakkında yorumlar ve bu kripto para biriminin geleceği bu yazımızda… Lucky Block (LBLOCK), öncelikle blockchain protokollerini kullanan oyuncular için dünya çapında bir piyango sistemidir.

Binance Akıllı Zincir blok zinciri ağı tarafından desteklenen, her oyuncunun daha iyi başarı şansına sahip olduğu küresel bir piyango sistemi oluştururken güvenlik, şeffaflık ve adalet getirmeyi amaçlıyor.

17 Şubat’ta Lucky Block (LBLOCK) tokeni, bir gün içinde 9.207.134 ABD Doları işlem hacmiyle 0.008329 ABD Doları’ndan işlem görüyordu.

Lucky Block coin nedir?

Lucky Block (LBLOCK), öncelikle blockchain protokollerini kullanan oyuncular için dünya genelinde bir piyango sistemidir. Binance Akıllı Zincir blok zinciri ağı tarafından desteklenmektedir, her oyuncunun daha iyi kazanma şansına sahip olduğu küresel bir piyango sistemi oluştururken güvenlik, şeffaflık ve adalet getirmeyi amaçlamaktadır.

Kumar ve piyango sektörüne genişleyen blok zincir ağları ile rastgele sayı üretimi ile merkezi olmayan uygulama, ödeme süreçleri ve oyunlar arası varlık alışverişi ile ilgilenir. Token, 21 Mart’taki piyango lansmanından önce merkezi kripto borsası Lucky Block’a yakın zamanda eklendi.

CoinMarketCap’e göre, 17 Şubat’ta token, yazı yazılırken %2’lik bir hacim artışıyla %15’in üzerinde bir ralli görüyordu.

Lucky Block neden toplanıyor?

11 Şubat’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi 0,0074 ABD dolarını belirledikten sonra, Lucky Block kripto, 17 Şubat’ta bir kez daha 0,00870228 ABD doları ile tüm zamanların en yüksek seviyesini belirledi. Aslında, LBLOCK son 14 gün içinde %700’ün üzerinde kazanç elde ederek son 14 günde etkileyici bir performans sergiledi.

CoinGecko’ya göre, son yedi gün içinde, tokende bir yükseliş koşusu olduğunu gösteren %135’in üzerinde kazanç elde etti. Aslında, 26 Ocak’ta PancakeSwap’ta piyasaya sürülmesinden bu yana yüksek bir seviyede.

Web sitesine göre, LBLOCK’un toplam arzı 100 milyar seviyesinde. LBLOCK protokolü ayrıca, LBLOCK belirtecinin değerinin artmasını sağlayan bir yazma mekanizmasına sahiptir.

Lucky Block coin yorum ve geleceği

17 Şubat’ta LBLOCK tokeni, bir gün içinde 9.207.134 ABD Doları işlem hacmiyle 0.008329 ABD Doları’ndan işlem görüyordu. Tüm zamanların en yükseğine ayarladıktan sonra, LBLOCK biraz geri çekilmiş gibi görünüyor. Taslak hazırlanırken, %15.47 arttı. 2876. sıradaki jetonun tamamen seyreltilmiş piyasa değeri 823.441.746 ABD Doları’dır.

CEO Scott Ryder liderliğindeki güçlü bir ekip tarafından desteklenen Lucky Block protokolü, belki de geleneksel piyango sisteminin yerini alabilecek dünya çapında bir piyango yaratmayı hedefliyor. Bir Web 3.0 piyango sistemi olarak Lucky Block, daha hızlı ödeme ve şeffaflık faktörü nedeniyle geleneksel çevrimiçi ve çevrimdışı piyango sistemlerine göre üstünlüğe sahiptir.

Önümüzdeki birkaç hafta, önerilen Binance listelemesinden önce likiditeyi artıracağı ön görüldüğü için LBLOCK tokeni için önemli olacak. LBLOCK yatırımcıları ralli tarafından desteklenecek, yakında blockchain tabanlı piyangoda lider olabilir.

About iga

Check Also

Kripto Piyasasını Sarsan Dolandırıcılık

Altcoin Haberleri – Kripto para piyasasını sarsan 568 milyon dolar değerindeki büyük dolandırıcılık! Detaylar haberin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.