Home / Altcoin Haberleri / 2022 Kripto Para Tahminleri

2022 Kripto Para Tahminleri

2022 Kripto Para Tahminleri bu yazımızda sizlerle. Baştan belirtmekte fayda var ki burada okuyacaklarınız kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Meta Platformu (eski adıyla Facebook) ve Apple gibi teknoloji devlerinin NFT birikimi için kullanılan metaverse de tüketici ilgisi odaklı çalışmalarına, giderek daha fazla yoğunlaşıyor. Bir ortamda kripto para birimlerinin makroekonomik dengeden bağımsız olarak yükselmeye devam edeceği tahmin ediliyor.

nStrategies LLC’nin kurucu ortağı olan Katie Stockton, yaptığı açıklamada uzun vadeli trend için izlenen göstergelerin, Bitcoin’in uzun vadeli yükseliş trendine devam edeceğini gösterdiğini belirtti. 90.000 Dolara kadar desteğe izin vermesini bekleniyor. Bu konuda bir düşüş yaşanacağı da belirtiliyor.

Fed ve Metaverse

Bir tepkiyi tetikleyecek ve hisse senedini %1020 oranında düşürecek kararlar verecek omurgaya sahip değil ancak haziran ayının sonunda, Solana ve Avalanche gibi token’lerin 2021’de elde ettikleri üstel kazanımları tekrarlamak zor olacaktır. Ethereum diğer kripto para birimleri gibi kripto para birimlerinin karşılaştığı zorluklara benzer büyüme zorlukları yaşıyor. Metavers coin’lerinin büyük bir potansiyele sahip olduğunu ve gelecek yılki ana temanın, oradaki ekonominin önemli bir parçası olacak olan metaverse ve NFT altyapısı olacağını aklınızdan çıkarmayın.

Piyasada Beklentiler

Kripto piyasasını etkileyen en önemli unsur, Fed’in faiz oranlarını yükseltmesidir. Diğer merkez bankalarının da aynı yolu izlemesi kuvvetle muhtemeldir. Bu, kripto para biriminin diğer para birimine bir alternatif olduğu iddialarını test edecektir. Dürüst olmak gerekirse, her hafta geleceğin teknolojisi olarak lanse edilen yeni bir para biriminin ortaya çıkması, piyasada çalışanın blockchain teknolojisi değil, spekülasyon olduğunu göstermekte. Piyasanın durumuna göre altcoin-haberleri.com olarak tahminleri sizlere sunmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

About iga

Check Also

Kripto Piyasasını Sarsan Dolandırıcılık

Altcoin Haberleri – Kripto para piyasasını sarsan 568 milyon dolar değerindeki büyük dolandırıcılık! Detaylar haberin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.